23 Ocak 2014 Perşembe

Karlar Ülkesi - Frozen (2013) 25 Farklı Dilde Seslendirilen Şarkısı - Let It Go


En iyi animasyon film dalında aday olan "Karlar Ülkesi - Frozen" filminin 25 farklı dilde seslendirilen şarkısı "Let It Go".

Karlar Ülkesi - Frozen (2013) 25 Farklı Dilde Seslendirilen Şarkısı - Let It GoFilmin Özeti:
Krallık, Karlar Kraliçesi (Snow Queen)'nin laneti sonrasında ebediyen sürecek bir kış mevsimine mahkum edilmiştir. Bu krallıkta yaşamakta olan maceracı ve iyi kalpli Anna, Karlar Kraliçesi'ni bulup laneti sona erdirmesini sağlayarak, şehrinde yaşayan insanları eski güzel günlerine döndürmeye karar verir. Masalsı bir yolculuğu çıkan Anna'nın yol arkadaşı ise usta bir dağcı olan Kristoff'tur. Başarıya ulaşmaları için Karlar Kraliçesi'ni görüp tanıyabilmeleri gerekmektedir. Görünürde basit olan bu plan, izbe dağdaki yolculuk ilerledikçe zorlaşmaya başlar. Mitolojik yaratıklar ve ürkütücü büyüler eşliğinde süren yolculuğun her dönemecinde ayrı bir tehlike ortaya çıkar. Yolculuğun asıl zor yanı ise zamanla yarışıyor oldukları gerçeğidir.
Disney yapımı animasyon filmin yönetmenliğini Chris Buck ve Jennifer Lee yürütürken, başkarakterleri seslendiren isimler Kristen Bell ve Jonathan Groff.

Karmakarışık ve Oyunbozan Ralph'in yaratıcılarından Karlar Ülkesi yakında 3 boyutlu olarak sinemalarda!

"Karlar Ülkesi - Frozen" filmine tüm fragmanlar

Bu yazıyı sitenizde/forumunuzda paylaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz..
Blogger eklentileri


Reklam
Ücretsiz E-Posta Aboneliği :